Aj keď je smrť normálnou súčasťou života, prebúdza v nás strach. Po celé stáročia sa objavilo mnoho mýtov na túto tému – bez ohľadu na fakty a vedeckého dokazovanie…

Podľa jednej z nich ľudská duša váži iba 21 gramov. Zástancovia tejto teórie tvrdia, že hmotnosť nášho tela sa znižuje keď zomrieme.

Pred časom, skrytá kamera v čínskej nemocnici zaznamenala niečo veľmi divné. Nahrávka bola pridaná na internet a doposiaľ ju videlo 10 miliónov ľudí!

Vidíme tú ženu, ktorá zomrela zatiaľ čo spala v nemocnici. 14 sekúnd po jej smrti, sa stane naozaj niečo neobvyklé! Podľa niektorých duša opúšťa telo, iní tvrdia, že je v nemocnici prítomný duch.

To, či je toto video falošné sa pravdepodobne nikdy nedozvieme. Ale jedna vec je istá: hneď ako si toto video pozriete, budete mať husiu kožu na celom tele!

Ak sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov. Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂